Ürün Tedarik Hizmetleri

FTH Grup; müşterisine, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme, bilgi ve para akışını yönetir.


Kaliteli Ürün Portföyü & Hızlı Teslimat & Güvenilir Hizmet
FTH Grup, ürün çeşitliliği ve hızlı teslimat hizmetiyle, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor. FTH Grup'un ihtiyaç duyduğunuz ürünleri istediğiniz zamanda ve yerde temin ederek işinizi kolaylaştıracağından emin olabilirsiniz.


Hızlı ve Kolay Sipariş
FTH Grup'a sipariş vermek oldukça kolay. Dilerseniz çevrimiçi olarak internet sitemiz üzerinden teklif isteyebilir ve gönderilecek teklifimizi cevaplayarak siparişinize onay verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere, FTH Grup'un siparişinizi en hızlı şekilde ulaştıracağından emin olabilirsiniz.


En Büyük Markalar - En Geniş Seçenekler
Ürün çeşitliliğimizi, yıllar içinde, dünyanın en çok bilinen markaları aracılığıyla oluşturduk. Yüksek beklentilerinizi karşılayacak kalitedeki güvenilir ürünleri, FTH Grup üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yüzlerce marka binlerce ürünü aşkın çeşidimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Aradığınız Ürünü Bulmak Çok Kolay
Ürün tedarik gruplarımızı, ihtiyacınız olan bilgiyi ve ürünleri sitemiz üzerinden bulmak çok kolay. Ayrıca sitemizden yer almayan ürünler için bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.