FTH GRUP Lojistik Hizmetleri

FTH Grup; Taşımacılık ve depolama hizmetlerinde kullanılan güncel teknolojilerini seri ve güçlü operasyonlarla gerçekleştirmektir. FTH Grup olarak amacımız; koşulsuz müşteri memnuniyeti ile uzun süreli işbirlikleri yaratmaktır. FTH Grup olarak hedefimiz ise iş ortaklarımızın tedarik süreçlerini bütünsel bir servis anlayışı ile sunmaktır.

Ürünlerinizin söz verilen zamanda teslim edilebilmesi için gereken takip alt yapısını kurmuştur. Taşımanın sadece bir ürünü iki nokta arasında nakil edilmesi olmadığını, taşıyanın vereceği hizmetin kalitesiyle, ürün güvencesiyle, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet anlayışıyla uzun dönemli bir iş birliği olduğuna inanmaktadır.

Mersin'de TSE Belgeli lojistik firması olan FTH Grup, aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olup, K1, R1 ve L1 belgelerine sahiptir.

Eğitimli personeli, modern filosu ve araç takip entegre planlama sistemi gibi ileri teknolojik alt yapısı ile, ürünlerinizin sevkiyatını planlar, uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda istenilen minimum sürede size veya müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.